SAMO BOD IZ DERBIJA

Ponedeljak, 16.05.2016.

U subotu, 14.05.2016. godine FK Hadid je odigrao prvenstvenu utakmicu protiv ekipe OFK "Vlada Dimitrijević". Nakon 4 uzastopne pobede, naš tim je u ovaj meč ušao kao favorit, međutim, gosti iz Raške su prvi postigli gol. Posle dobro izvedenog kornera, pred kraj prvog poluvremena, Živković je glavom savladao našeg golmana Lekovića. U nastavku FK Hadid je krenuo malo agresivnije i do izjednačenja je došlo kada je Brunčević odlično izveo slobodni udarac, lopta je pogodila prečku, a Kadrić je bio na pravom mestu u pravom trenutku. Rezultat 1:1 je ostao nepromenjen do kraja susreta. Iako se od Gvozdenih očekivalo mnogo više, nisu pokazali dovolno borbenosti i želje za pobedom, a gosti su igrali onoliko koliko je bilo dovoljno da sačuvaju važan bod sa ovog gostovanja. Očekujemo da će se dići moral u našoj ekipi i da će se vratiti pobednički ritam u narednoj utakmici.